Grus Jaroslav (Pardubice 1891 - 1983 Praha)
Lom, nesignováno, olej/plátno, 80,5 x 130 cm, poškozená malba (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 28.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |